darmowa dostawa od 249 zł

,

Winobranie w winnicy Terra di Dio

Pamiętacie, jak rok temu entuzjastycznie opowiadaliśmy o naszym pierwszym winobraniu w Winnicy Toscanizzazione Terra di Dio? Cóż, wracamy z relacją z drugiego! I musimy przyznać – to doświadczenie było równie magiczne.

Sangiovese i Vermentino – gwiazdy sezonu

W tym roku skupiliśmy się na dwóch odmianach winogron: sangiovese i vermentino. Praca przy zbiorach nie należała do najłatwiejszych, ale widok pełnych koszy tych cudownych owoców był dla nas wszystkich najlepszą nagrodą. Co ciekawe, każde z tych winogron ma swoją niepowtarzalną historię i charakter – od pełnego temperamentu Sangiovese po eleganckie i subtelne Vermentino.

Ręczne zbiory – nasz sposób na jakość

Tak jak w ubiegłym roku, wszystko zbieraliśmy ręcznie. To nie tylko tradycja, ale przede wszystkim nasza filozofia – dzięki temu możemy wybierać najpiękniejsze owoce. Wierzcie nam, kiedy mówimy, że widać (i czuć!) tę różnicę w gotowym winie.

Jak tylko winogrona opuszczały pola, od razu trafiały do mielenia. Dlaczego tak szybko? Chodzi o to, aby zachować ich świeżość i soczystość – to klucz do wina pełnego smaku i aromatu. To właśnie w tych momentach magia winiarstwa naprawdę się ujawnia.

Podziękowania dla naszego zespołu i Gości

Chcemy serdecznie podziękować naszemu zespołowi i wszystkim gościom winnicy, którzy pomagali w tegorocznym winobraniu. Bez Was to wszystko nie miałoby takiego uroku!

Do zobaczenia przy kolejnych zbiorach!

Już nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami efektami naszej pracy. Gotowe wina zagoszczą już niedługo na Waszych stołach i w naszych włoskich restauracjach, dostarczając niezapomnianych doznań smakowych. Do zobaczenia przy kolejnych zbiorach w Toscanizzazione Terra di Dio!

Podziel się wpisem

Przeczytaj również

Zobacz nasze produkty

Scroll to Top

Przepraszamy, ale nie masz ukończonych 18 lat.

Aby uzyskać dostęp do tej strony, musisz mieć co najmniej 18 lat.

Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?

Mając na uwadze obowiązujące przepisy prawa oraz dobro użytkowników, informacje zawarte w ramach serwisu deli.toscanizzazione.com kierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich, dlatego też mamy obowiązek zweryfikować wiek osób wchodzących na naszą stronę.

wino toskania