darmowa dostawa od 199 zł

Toscanizzazione Terra di Dio to urokliwa winnica zatopiona w malowniczym sercu Toskanii, w prowincji Capannoli. Dzięki romantycznemu otoczeniu oraz wielu atrakcjom poczujesz prawdziwe włoskie szczęście! Przejdź się Vespą, skosztuj naszej oliwy i wina, poczuj toskańską ciszę i spokój, a jesienią weź udział w winobraniu lub oliwkobraniu.

Poczuj toskańską duszę

Decydując się na pobyt w naszej winnicy Terra di Dio macie gwarancję, że spędzicie wspaniały czas w otoczeniu malowniczych toskańskich wzgórz, gaju oliwnego, winorośli i wiekowych cyprysów. Obiecujemy, że z nami przeżyjecie najpiękniejsze chwile Waszego życia!

basen winnica terra di dio
wino Toskania

Winobranie

Winnica Terra di Dio w Toskanii każdego roku tętni życiem podczas sezonu winobrania. Staranne ręczne zbieranie winogron to tradycja, która od pokoleń jest przekazywana między mieszkańcami tej malowniczej krainy. Otoczenie winnicy pełne jest aromatów dojrzewających owoców i śpiewu pracujących ludzi. To nie tylko czas zbiorów, ale również okazja do świętowania bogactwa i kultury regionu.

winobranie toscanizzazione

Oliwkobranie

Zapraszamy do udziału w tradycyjnym oliwobraniu w winnicy Terra di Dio w malowniczej Toskanii! Stań się częścią tej niezwykłej tradycji, doświadczając zbierania oliwek wśród toskańskich wzgórz. Otocz się świeżym powietrzem i dźwiękami przyrody, uczestnicząc w procesie tworzenia jednej z najbardziej cenionych oliw na świecie. To nie tylko niezapomniane doświadczenie, ale także wspaniała okazja do zanurzenia się w autentycznej kulturze regionu.

Twoje toskańskie wesele

Marzysz o niesamowitej scenerii na swoje wesele? Realizuj to marzenie razem z nami! Wyobraź sobie ślub w zabytkowym kościele, uroczyste przyjęcie pod toskańskim niebem, otoczenie winnicy oraz aromat włoskich potraw skomponowany z nutą miejscowego wina. Tak właśnie może wyglądać Wasze niezwykłe włoskie wesele w naszej toskańskiej winnicy Terra di Dio w Capannoli.

wesele Toskania terra di dio
wesele Toskania terra di dio
Scroll to Top

Przepraszamy, ale nie masz ukończonych 18 lat.

Aby uzyskać dostęp do tej strony, musisz mieć co najmniej 18 lat.

Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?

Mając na uwadze obowiązujące przepisy prawa oraz dobro użytkowników, informacje zawarte w ramach serwisu deli.toscanizzazione.com kierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich, dlatego też mamy obowiązek zweryfikować wiek osób wchodzących na naszą stronę.

wino toskania