darmowa dostawa od 199 zł

Współpraca B2B

Prowadzisz restaurację, hotel, salę weselną, delikatesy lub po prostu jesteś zainteresowany współpracą na zasadach B2B i uważasz, że Twoi klienci docenią niezwykły smak regionalnych toskańskich produktów? Skorzystaj z naszej hurtowej oferty!

Włoskie produkty dla firm

Wyróżnij się autentycznymi smakami Toskanii! Sprawdź ekskluzywną ofertę zakupu hurtowego naszych wyselekcjonowanych, oryginalnych włoskich win i produktów spożywczych. Stawiamy na jakość, tradycję i niepowtarzalność, by Twoja firma mogła oferować klientom i partnerom tylko to, co najlepsze z serca Toskanii. Odkryj z nami moc prawdziwych włoskich skarbów w atrakcyjnych cenach hurtowych.

kuchnia włoska
kawa Toskania

Korzyści ze współpracy z nami:

italy

autentyczne toskańskie produkty z rodzinnych firm z tradycjami

chat

pomoc i doradztwo w kwestii wyboru produktów

dostawa

elastyczne dostawy dopasowane do indywidualnych potrzeb

Wina dla restauracji, wina dla hoteli

Dla restauracji i hoteli pragnących przenieść swoich gości w sam środek malowniczych krajobrazów Toskanii, prezentujemy unikatową kolekcję win naszej produkcji oraz starannie wyselekcjonowanych win toskańskich od lokalnych producentów. Każda butelka kryje w sobie słońce, pasję i tradycję tego niezwykłego regionu. Pozwalając na chwilę ucieczki, nasze wina dodadzą magii każdej kolacji, czyniąc z niej niezapomnianą podróż do serca Włoch. Dzięki nam, restauracje i hotele mogą oferować swoim gościom nie tylko smak, ale i duszę prawdziwej Toskanii.

wino Włochy toskania
włochy restauracja
winnica terra di dio

Delikatesy włoskie

Dla Twojego biznesu przygotowaliśmy najszlachetniejsze smaki Toskanii w formie sprzedaży hurtowej oryginalnych produktów z tego regionu. Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie autentyczne toskańskie specjały, takie jak domowe makarony, pasty, słodkości, pomidory, octy balsamiczne, miody i konfitury. Nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb restauracji, hoteli oraz delikatesów spożywczych, które chcą wyróżniać się na rynku wyjątkowym asortymentem. Zapewniamy, że każdy produkt odzwierciedla bogactwo i tradycję kulinarną Toskanii.

Zapisz się do newslettera!

Scroll to Top

Przepraszamy, ale nie masz ukończonych 18 lat.

Aby uzyskać dostęp do tej strony, musisz mieć co najmniej 18 lat.

Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

Czy masz skończone 18 lat?

Mając na uwadze obowiązujące przepisy prawa oraz dobro użytkowników, informacje zawarte w ramach serwisu deli.toscanizzazione.com kierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich, dlatego też mamy obowiązek zweryfikować wiek osób wchodzących na naszą stronę.

wino toskania